Sedrecznie gratulujemy międzynarodowego sukcesu wszystkim naszym laureatom!

 

I miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło fotograficzne

Jagoda Treszczyńska

Anna Rodak-Treszczyńska

I miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło dekoratorskie

Milena Zadora

Kamila Machnio-Zadora

I miejsce

Kat. fotografia 10-12 lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło medialne

Adrian Cichosz

Bożena Pawlik

I miejsce

Kat.grafika komputerowa 10-12 lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach, 

Koło komputerowe

Rafał Kapłoniak

Bożena Pawlik

wyróżnienie

Kat.grafika komputerowa
7-9 lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach, 

Koło komputerowe

Szymon Gaszek

Bożena Pawlik

II miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło fotograficzne

Natalia Kasperek

Anna Rodak-Treszczyńska

II miejsce

 Kat. rysunek-malarstwo 10-12lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło plastyczne

Wiktoria Gach

    K. Dyga-Szymonowicz

III miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło grafiki

Karol Krzyżowski

Anna Rodak-Treszczyńska

III miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło grafiki

Balbina Szczepańczyk

Anna Rodak-Treszczyńska

III miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło grafiki

Urszula Kryścińska

Anna Rodak-Treszczyńska

III miejsce

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło dekoratorskie

Jagoda Treszczyńska

Kamila Machnio-Zadora

 wyróżnieie

Kat. rysunek-malarstwo 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło dekoratorskie

Agnieszka D’Antonio

Kamila Machnio-Zadora

III miejsce

Kat.  Mama Tata i Ja

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło fotograficzne

Wiktoria Smutrykowska

Anna Rodak-Treszczyńska

III miejsce

Kat. fotografia 16-18 lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło fotograficzne

Przemysław Ornicz

Anna Rodak-Treszczyńska

wyróżnienie

Kat.  malarstwo na szkle 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,

Koło grafiki

Maria Olunyk

Anna Rodak-Treszczyńska

wyróżnienie

Kat. rysunek-malarstwo 10-12lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło plastyczne

Sonia Wlaź

    K. Dyga-Szymonowicz

wyróżnienie

Kat. rysunek-malarstwo 10-12lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło plastyczne

Magdalena Bieniek

    K. Dyga-Szymonowicz

wyróżnienie

Kat. grafika komputerowa 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło grafiki

Agnieszka Słota

Anna Rodak-Treszczyńska

wyróżnienie

Kat. grafika komputerowa 7-9lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,

Koło grafiki

Igor Łukaszek

Anna Rodak-Treszczyńska

wyróżnienie

Kat. grafika komputerowa 10-12 l.

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło grafiki

Tymon Tybura

Anna Rodak-Treszczyńska

wyróżnienie

 masy plastyczne 10-12lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło fotograficzne

Natalia Kasperek

Anna Rodak-Treszczyńska

wyróżnienie

 masy plastyczne 10-12lat

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Mieszkam w Beskidach,  

Koło fotograficzne

 Zuzanna Ligus

Anna Rodak-Treszczyńska