Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka z Bielska-Białej”
Z radością informujemy, że Martyna Łaba, uczestniczka zajęć plastycznych OPP, zdobyła I miejsce w kategorii klas I–III szkół podstawowych w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka z Bielska-Białej”, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Olszówce oraz Radę Osiedla Mikuszowice Śląskie.
Wystawę nagrodzonych prac oraz prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej można oglądać w Miejskim Domu Kultury w Olszówce do 16 lipca 2026 r. Część prac, w tym nagrodzona praca Martyny, decyzją jury została wybrana do wydrukowania na banerach, które można oglądać w przestrzeni Cygańskiego Lasu równolegle z wystawą pokonkursową.
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej – Wydział Kultury i Promocji, Radę Osiedla Mikuszowice Śląskie oraz Miejski Dom Kultury.
Serdecznie gratulujemy Martynie i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych! 🌷🖌️🏆






Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...