Przejdź do treści Przejdź do menu

NASZE SUKCESY

Najnowsze sukcesy wychowanków

Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej:


Nagrodzeni w konkursie  „Szanuj energię, chroń klimat” XII edycja 2022

Ognisko Pracy Pozaszkolnej – autorzy: Maja Wardas, Liam Sillan – 6 lat; nauczyciel: Małgorzata Waluś

Ognisko Pracy Pozaszkolnej – autorzy: Piotr Pieczyrak, Lena Grymek, Adela Niedziela – 6 lat; nauczyciel: Małgorzata Waluś

 Kategoria: szkoły podstawowe klasy 1-3-wyróżnienie

 Hanna Penkala, Maja Skrzypek, Patrycja Puzia, Nikola Slaczalek
       Ognisko Pracy Pozaszkolnej, praca pt.:
 „Ptasia rodzina poszukuje wody”
        Nauczyciel opiekun i koordynator: Anna Treszczyńska-Rodak

Kategoria: szkoły podstawowe klasy 7-8 A

   „Przybij piątkę Mrówce” – temat: odpady / partner Zakład Gospodarki Odpadami S.A. Bielsko-Biała

Miejsca nagrodzone:

II miejsce –
Anna Krawczyk – Ognisko Pracy Pozaszkolnej, praca pt.: „Eko ciepło z odpadów”
Nauczyciel opiekun i koordynator: Anna Treszczyńska-Rodak

 III miejsce –
 Jagoda Treszczyńska  – OPP, praca pt.: „Mrówka”
 Nauczyciel opiekun i koordynator: Anna Treszczyńśka-Rodak
 

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe
Przybij piątkę Dżulce” – temat: odpady / partner Kino Helios Bielsko-Biała

Wyróżnienie:

Jowita Fąfara –  praca pt.: „Dżulka i Pampalini rozwiązują problem smogu”

Pocztówka z Bielska-Białej- DK OLSZÓWKA:

I miejsce Jagoda Treszczyńska,

III miejsce Pola Treszczyńśka

Konkurs Plastyczny "SADY PĘDZLEM MALOWANE "- SP1

III miejsce Pola Treszczyńska

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY MIESZKAM W BESKIDACH:

Rysunek Malarstwo 7-9 lat II Miejsce

Gabriela Szteino OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

Kacper Kowalski OPP Bielsko-Biała Kamila Machnio-Zadora

Rysunek Malarstwo 7-9 lat Wyróżnienie

Marta Lalik OPP Bielsko-Biała Kamila Machnio-Zadora

Hania Szewczyk OPP Bielsko-Biała Kamila Machnio-Zadora

Zuzanna Kasperek OPP Bielsko-Biała Kamila Machnio-Zadora

Marcin Bieszczad OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

Rysunek Malarstwo 10-12 lat III Miejsce

Milena Zadora OPP Bielsko-Biała Kamila Machnio-Zadora

Rysunek Malarstwo 13-15 lat II Miejsce

Martyna Lipert OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

Wyklejanka , kolaż 10-12 lat II miejsce

Ola Basiura OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

Wyklejanka , kolaż 10-12 Wyróżnienie

Anna Krawczyk OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

KATEGORIA NICIĄ MALOWANE

II Miejsce

Jowita Fąfara OPP Bielsko-Biała Anna TreszczyńskaRodak

Malarstwo na szkle 7-9 lat I miejsce

Pola Treszczyńska OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

Malarstwo na szkle 10-12 lat I miejsce

Jagoda Treszczyńska OPP Bielsko-Biała Anna Treszczyńska-Rodak

Grafika komputerowa 7-9 lat I miejsce

Alex Skoczylas OPP Bielsko-Biała Bożena Pawlik

Grafika komputerowa 7-9 lat II miejsce

Wojciech Niesyt OPP Bielsko-Biała Bożena Pawlik

Grafika komputerowa 7-9 lat III miejsce

Jagoda Pełka OPP Bielsko-Biała Bożena Pawlik

Grafika komputerowa 7-9 lat Wyróżnienie

Blanka Woś-Kwaśniewska OPP Bielsko-Biała Bożena Pawlik

Grafika komputerowa 7-9 lat Wyróżnienie

Krzysztof Górecki OPP Bielsko-Biała Bożena Pawlik

Grafika komputerowa 10-12 lat Wyróżnienie

Emilia Krzyżek OPP Bielsko-Biała Bożena Pawlik

  • "Zakoleguj się z kolażem" -Możesz wszystko ! - DK KUBISZÓWKA- Jowita Fąfara 1 miejsce
  • "Co słonko widziało"-DK KUBISZÓWKA-Jagoda Treszczyńska-2 miejsce, Marta Anus i Izabela Oziomek-wyróżnienia
  • "Moja okładka"- konkurs plastyczny w ramach Światowego Dnia Książki:Pola Treszczyńska i Lena Zawadzka 1 miejsce, Jagoda Treszczyńska i Julia Mojżyszek 2 miejsce, Maja Walczak i Małgorzata Gańcarczyk- 3 miejsce. 
  • Bohaterowie bajek Disneya- DK MIKRA Wyróżnienie Zosia Socha i kwalifikacja do wystawy Iza Oziomek.
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI, DK MUFLON z Jeleniej Góry- wyróżnienie: Oliwia Dudek, Jowita Fąfara i Karolina Gwiżdż, Pola Treszczyńska, Gabriela Sztejno
  • Maska Karnawałowa- DK w Olszówce- Jagoda Treszczyńska 3 miejsce, Julia Mojżyszek 2 miejsce.
  • XXX  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- "Witaj gwiazdko złota" DK w Tychach- wyróżnienie Jowita Fąfara
  • "Aniołek na święta"-DK Olszówka- Matylda Kućka, Gabriela Sztejno- I miejsce
  • "Mikołaju proszę Cię o ..." DK.Mikuszowice- Nikola Slaczałek- IIm Monika Duda IIIm, Nikola Słowińska IIIm, Maja Bliska IIIm, Maja Kubiś-wyróżnienie
  • "Konik polny i mrówka- bajki de La Fontaine'a"- organizator MiPBP w Raciborzu

-Jowita Fąfara- wyróżnienie

  • XXI Jesienne Dni Książki organizator GOK Buczkowice:

- Jowita Fąfara - I miejsce

-Aleksandra Basiura- wyróżnie

-Jagoda Treszczyńska- wyróżnienie

  • Festiwal Sztuki Wysokiej w Bytomiu- Konkurs Plastyczny WOLNO MI:

- Jowita Fąfara - I miejsce

-Martyna Lach- wyróżnie

-Weronika Labudda- wyróżnienie