Przejdź do treści Przejdź do menu

SUKCESY 2019/2020

lp

konkurs

organizator

sukcesy

1

Ogólnopolski konkurs plastyczny Świat Mojej Wyobraźni

Dom Kultury MFLON w Jeleniej Górze

Wyróżnienia:

Jagoda Treszczyńska

Jowita Fąfara

2

Pocztówka z Bielska-Białej

Dom Kultury Olszówka

II miejsce- Pola Treszczyńska

WYRÓŻNIENIE- Jagoda Treszczyńska

3

Konkurs Plastycznego "Inny nie znaczy gorszy"

Książnica Beskidzka

Wyróżnienie -Maja Kisielewicz

4

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastycznym "Kalendarz GOK 2020" „Największy skarb to mój przyjaciel”

GOK w Stawigudzie

Wyróżnienie Anna Cichocka

5

Konkurs Plastyczny „Co słonko widziało”

DK im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej

I miejsce Pola Treszczyńska

wyróżnienie -Ewa Hendzel

6

Konkurs Plastyczny „Na tropie bohaterów bielskich kreskówek”

DK Wapienica z B-B

I miejsce- Jowita Fąfara

II miejsce Maja Walczak

7

Internetowy Konkurs Plastyczny„Moja rodzina”

DK w Hałcnowie

III miejsce Pola Treszczyńska

II miejsce Jowita Fąfara

8

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Mieszkam w Beskidach”

GOK Świnna

Rysunek 7-9 lat Wyróżnienie

Natalia Kasperek

Lena Leszczyńska

Anna Cichocka

Rysunek 7-9 lat II miejsce

Oliwia Oziomek OPP Bielsko-

Wyklejanka kolaż 10-12 lat II Miejsce

Maja Kisielewicz OPP Bielsko-

Grafika Komputerowa 10-12 lat Wyróżnienie

Jan Cibicki

Magdalena Szmid

Grafika Komp. 10-12 lat II

Weronika Woźniak OPP

9

Konkurs „Szanuj energię, chroń klimat”

Urząd Miejski w B-B

Kategoria wiekowa dla klas 1

II miejsce Julia Drobnik – praca pt.: „Auta Eko”

III miejsce Uladzislau Senkevich praca pt.: „Eko-men ratuje miasto”

Kategoria wiekowa dla klas 2

I miejsce Julia Chmielewska praca pt.: „Ekomotki”

II miejsce Nikola Rymarczyk praca pt.: „Ekogirl”

III miejsce Emila Górniak praca pt.: „Sponge-bob ekologiczna gąbka”

WYRÓŻNIENIA

  • Maja Kubiś – praca pt.: „Posprzątajmy świat”

  • Nadia Truchan – praca pt.: „Czysta energia”

  • Nikola Tomkiewicz – praca pt.: „Dzieci segregują śmieci”

10

Konkurs plastyczny „Obraz wart tysiąca słów”

Biblioteka Pedagogiczna w Bielsku-Białej

-w trakcie ( wyniki wrzesień?)

11

Konkurs Plastyczny „Maska Karnawałowa”

DK Olszówka

Wyróżnienie-Jowita Fąfara

12

INTERNETOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. "W KRAINIE SMERFÓW - PAPA SMERF I JEGO DZIECI"

DK Świetlica PÓŁNOC

Kategoria kl. 4-8:
I miejsce - Julia Konior
III miejsce - Jagoda Treszczyńska
III miejsce - Jowita Fąfara
Wyróżnienie - Julia Zając
II miejsce - Pola Treszczyńska

13

Mój Tata- kokurs plastyczny

DK w Lipniku

NAGRODY Ex aequo

Jagoda Treszczyńska, Maja Kisielewicz, Jakub Dobrzański, Jowita Fąfara, Stefania Płuchowska