SZANUJEMY ENERGIĘ! CHRONIMY KLIMAT!
26-01-2022 9:01
Ognisko Pracy Pozaszkolnej przystąpiło do konkursu Szanuj energię, chroń klimat organizowanego przez Bielsko-Biała - Miasto Dobrej Energii . Dzieci z klas 1-3 podjęły wyzwanie i przez najbliższe 5 miesięcy będą zmagać się z zadaniami konkursowymi by móc przybić tytułowa piątkę PANU KROPELCE.







Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...