Przejdź do treści Przejdź do menu

Widok z mojego okna-WYNIKI

27-10-2022 23:34

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Widok z mojego okna”

VI edycja

Tej jesieni podtytuł naszego konkursu brzmi - „Moja rodzina” ;

ważnym aspektem konkursu jest więc przedstawienie w pracach tytułowej rodziny poza domem, z drugiej strony okna...

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 17 szkół, nadesłano 165 prac.

Niestety nie wszystkie prace spełniły wymogi regulaminu, a te które nie były poprawnie opisane lub były w formacie innym niż A3 nie były brane pod uwagę.

Celami konkursu były:

prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej uczniów,

  • rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i twórczej aktywności uczniów,

  • prezentacja bogactwa i różnorodności technik plastycznych,

  • rozbudzanie pasji, wzmacnianie poczucia własnej wartości,

  • kształtowanie prawidłowych postaw i zainteresowań poprzez udział w wydarzeniu kulturalnym,

  • popularyzacja wartości prorodzinnych

  • ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży poprzez sztukę

Jury konkursu w składzie:

Katarzyna Dyga-Szymonowicz, Kamila Machnio-Zadora oraz Anna Treszczyńska-Rodak

doceniając oryginalność, warsztat oraz pomysł na zaproponowany temat postanowiło ocenić prace w następujących kategoriach :

-KLASY 1-3

-Klasy 4-5

-KLASY 6-8

oraz wyróżnić następujące osoby poprzez:

kwalifikację do wystawy pokonkursowej:

Olga Staszkiewicz- SP32- nauczyciel Piotr Kuziemka

Dorota Tatoj-SP37- nauczyciel: Alicja Tłowińska

Jagoda Kowal- SP38- nauczyciel: Krystyna Piekarska

Laura Zięba SP 26 – nauczyciel: Barbara Wszołek

Zofia Procner SP20- nauczyciel Sabina Wróblewska

Hanna Norymberczyk SP 28 -nauczyciel Janina Skwarło

Karina Nowosiad SP28-nauczyciel Janina Skwarło

Maja Bajarska, SP13, nauczyciel Ewa Konior-Zawalonka

Julia Kałat, SP13, nauczyciel Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienia:

Łucja Sroka SP1- nauczyciel: Bogusława Michalska-Kaps

Przemysław Wiśniewski- SP38- nauczyciel: brak

Dominik Zachwieja SP3 nauczyciel Justyna Witas

Barbara Móll SP36- nauczyciel Iwona Słobosz

Małgorzata Piechowicz- SP3 nauczyciel Adrianna Jachnicka

Stanisław Staszkiewicz SP32, nauczyciel Renata Małysz

wyróżnienie: Aniela Kopeć , Primery Steps- nauczyciel Joanna Garus-Belcer

wyróżnienie: Eliza Delion SP3- nauczyciel Justyna Witas,

wyróżnienie: Maja Dendys, SP39 nauczyciel BRAK

wyróżnienie: Magdalena Momot SP 37, nauczyciel Danuta Niemczyk

wyróżnienie: Dominik Cieślar SP17 - nauczyciel Katarzyna Kozioł Biłek

wyróżnienie: Kacper Giza SP17 - nauczyciel Katarzyna Kozioł Biłek

wyróżnienie Wojciech Żymła SP 37, nauczyciel Danuta Niemczyk

wyróżnienie Natalia Szymik, SP25 nauczyciel- Sylwia Dubiel

III miejsce: Davyd Kapelus SP3- nauczyciel Justyna Witas, Małgorzata Kajzer

III miejsce: Hanna Bućior SP25- nauczyciel Sylwia Dubiel

III miejsce: Milena Kukuć SP 23, nauczyciel Elżbieta Ratajska

II miejsce Kalina Kapska SP3 -nauczyciel Adrianna Jachnicka

II miejsce Iga Kućmierska SP18 - nauczyciel Renata Boratyńska

II miejsce Hanna Pękala SP3 - nauczyciel Justyna Witas,

I miejsce Antoni Domiszewski SP 26- nauczyciel Barbara Wszołek

I miejsce Agnieszka D'Antiono nauczyciel Maryla Szweda

I miejsce Milena Benedykt , Primery Steps- nauczyciel Joanna Garus-Belcer

Dominik Tobor- SP 17 nauczyciel Katarzyna Kozioł-Biłek

Podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowali swoich uczniów do udziału w konkursie:

  1. Sylwia Dubiel SP nr 25

  2. Anna Chłód SP nr 39

  3. Małgorzata Sowa SP nr 39

  4. Justyna Witas SP nr 3

  5. Iwona Nowak SP nr 32

  6. Aleksandra Przybytek SP nr 20

  7. Beata Dudek SP nr 32

  8. Magdalena Cholewa SP nr 3

  9. Maryla Szweda SP nr 1

  10. Renata Boratyńska SP nr 18

  11. Joanna Klyta SP nr 38

  12. Alicja Tołwińska SP nr 37

  13. Joanna Garus-Balcer SP „Primary Steps”

  14. Barbara Wszołek SP nr 26

  15. Karolina Górna SP nr 38

  16. Anna Kiedroń SP 28

  17. Janina Skwarło SP nr 28

  18. Dorota Tatara SP nr37

  19. Adriana Jachnicka SP nr 3

  20. Monika Skuza-Piela SP nr 28

  21. Urszula Ficoń SP nr 32

  22. Mariola Śliwka SP nr 20

  23. Iwona Słobosz SP nr 36

  24. Katarzyna Piekiełko SPnr 29

  25. Mariola Waszek SP nr 37

  26. Krystyna Piekarska SP nr 38

  27. Jolanta Okrent SP 37

  28. Marcelina Piechota SP nr 32

  29. Sabina Wróblewska SP nr20

  30. Elżbieta Ratajska SP nr 23

  31. Alicja Tołwińska SP nr 37

  32. Iwona Migdalska

  33. Bogusława Michalska-Kaps SP nr 1

  34. Małgorzata Kajzer SP nr 3

  35. Renata Małysz SP nr 32

  36. Katarzyna Kozioł-Biłek SP nr 17

  37. Elżbieta Ratajska SP nr23

  38. Katarzyna Żaczek Dom Kultury Kubiszówka

  39. Sabina Bysko SP nr 32

  40. Piotr Kuziemka SP32

  41. Danuta Niemczyk SP37

  42. Ewa Konior-Zawalonka SP13