WYCIECZKA DO WAPIENICY
25-05-2022 5:47
W środę, pomimo zmiennej pogody wybraliśmy się do Wapienicy, zdążyliśmy dojść do Krzywej Chaty, poznać kilka przyrodniczych ciekawostek na ścieżce edukacyjnej, poobserwować salamandry, a później wysuszyć się i pobiesiadować pod wiatą. W końcu dzieciaki z Teatrzyku Pestka i Koła gier planszowych nie są z cukru ;))






Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...