Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz Muzeum Minerałów
13 czerwca uczestnicy Koła Turystycznego odwiedzili Muzeum Minerałów w Bielsku-Białej, gdzie mogli zapoznać się z różnorodnymi okazami minerałów i skamieniałości.
Po wspólnym posiłku w Centrum Handlowym Sfera udaliśmy się do kina Helios na pokaz filmu anime „O dziewczynie skaczącej przez czas” w ramach cyklu Helios Anime. Piękna oprawa graficzna oraz poruszająca historia sprawiły, że seans dostarczył wielu wrażeń i stał się wyjątkowym punktem wycieczki.
Była to ciekawa okazja do poznania kultury japońskiej oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. 🎥✨🌸






Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...