Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz Muzeum Minerałów

13-06-2026 20:38

13 czerwca uczestnicy Koła Turystycznego odwiedzili Muzeum Minerałów w Bielsku-Białej, gdzie mogli zapoznać się z różnorodnymi okazami minerałów i skamieniałości.

Po wspólnym posiłku w Centrum Handlowym Sfera udaliśmy się do kina Helios na pokaz filmu anime „O dziewczynie skaczącej przez czas” w ramach cyklu Helios Anime. Piękna oprawa graficzna oraz poruszająca historia sprawiły, że seans dostarczył wielu wrażeń i stał się wyjątkowym punktem wycieczki.

Była to ciekawa okazja do poznania kultury japońskiej oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. 🎥✨🌸

🎬 Galeria zdjęć 🎬