Wycieczka Koła Turystycznego do Parku Trampolin Gojump
23-11-2024 10:39
W sobotę 23 listopada Koło Turystyczne spędziło wspaniały czas w parku Trampolin Gojump w Bielsku-Białej. Po zabawie czekała na nas pizza :)






Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...