Wycieczka koła Turystycznego - Muzeum lat 90
13 grudnia Koło Turystyczne odbyło kolejną wycieczkę, podczas której odwiedziliśmy Muzeum Lat 90.
Dla uczniów była to okazja do odkrywania, jak wyglądało codzienne życie ich rodziców, z jakich urządzeń korzystano i jak funkcjonował świat bez współczesnych technologii, natomiast dla nauczycieli – możliwość powrotu do wspomnień z dzieciństwa i młodości.
Kolejnym punktem wyjścia był świąteczny kiermasz na Placu Ratuszowym, gdzie uczestnicy mieli okazję zakupić drobne prezenty dla bliskich.






Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...