Przejdź do treści Przejdź do menu

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "Widok z mojego okna""

22-10-2021 9:46

Wyniki V edycji konkursu "Widok z okna- moje góry"

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 12 szkół, nadesłano 232 prace.

 Ze względów organizacyjnych na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród zapraszamy LAUREATÓW I, II i III miejsca wraz z jednym opiekunem 04 listopada 2021r. do klubu OK w Ognisku Pracy Pozaszkolnej ( budynek SP 1 ul. Dywizji Kościuszkowskiej 2) o  godzinie 13.00- bardzo prosimy o punktualność i strój galowy.

O zdobytej lokacie laureaci dowiedzą się  podczas uroczystego wręczenia nagród.

Lista laureatów:

Anna Wajdzik SP 3, opiekun: Adrianna Jachnicka, Małgorzata Kajzer

Oskar Rzeźniczak SP 32, opiekun: Beata Dudek

Sabina Maślanka SP 28, opiekun: Janina Skwarło

Liwia Gore SP 3, opiekun: Adrianna Jachnicka, Małgorzata Kajzer

Hanna Norymberczyk SP 28, opiekun: Janina Skwarło

Maria Szarska SP 32, opiekun: Łucja Dendys

Nadia Talik SP 29, opiekun: Katarzyna Piekiełko

Lena Garbiak SP 4, opiekun: Beata Gilowska

Julia Krypczyk SP 37, opiekun: Alicja Tołwińska

Karolina Zajda SP 3 , opiekun: Beata Pawlus – Dusik

Katarzyna Chmielewska SP 32, opiekun: Urszula Ficoń

Małgorzata Piechowicz SP 3, opiekun: Beata Pawlus - Dusik

Zofia Kozieł SP 37, opiekun: Alicja Tołwińska

Nina Kuźbińska- Skowroń SP 37, opiekun: Dorota Harężlak

Anna Sienkiewicz SP 29 , opiekun: Kamila Wiśniowska

Julia Stanisławska SP 20, opiekun: Renata Baranowska

Błażej Socha SP 37, opiekun: Małgorzata Göttieh – Kucharska

Paulina Grzempa SP 1 zgłoszenie indywidualne

Jan Bożek SP 26, opiekun: Barbara Wszołek

Hanna Błażejowska SP 20 , opiekun: Renata Baranowska

Natalia Jakubas SP 25 , opiekun: Sylwia Dubiel

Kinga Wnętrzak SP 28 , opiekun: Anna Stachura - Matura

Klaudia Wróbel SP 25, opiekun: Sylwia Dubiel

Konrad Jarasz SP 37, opiekun: Danuta Niemczyk

Alan Gęgotek SP 25, opiekun: Sylwia Dubiel

Karolina Siręga SP 32, opiekun: Sabina Bysko

Zuzanna Kolenda SP 20 , opiekun: Aleksandra Przybyłek

Agnieszka D'Antonio SP 1, opiekun: Maryla Szweda

Wiktoria Pieczka SP 4, opiekun: Beata Gilowska

Zuzanna Gram SP 25 , opiekun: Sylwia Dubiel

Agata Kłapyta SP 25, opiekun: Sylwia Dubiel

Julia Marek SP 20, opiekun: Aleksandra Przybyłek

OSOBY WYRÓŻNIONE będą mogły odebrać nagrody i dyplomy u swoich nauczycieli lub osobiście w naszym sekretariacie ( prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 33 818 64 70)

 

Lista osób wyróżnionych:

Natalia Ślężak SP 3, opiekun: Adrianna Jachnicka, Małgorzata Kajzer

Klaudia Ryłko SP 3, opiekun: Adrianna Jachnicka, Małgorzata Kajzer

Maria Płaska SP 28 , opiekun: Alicja Bogucka

Karina Nowosiad SP 28, opiekun: Janina Skwarło

Mateusz Jeż SP 38 , opiekun: Krystyna Piekarska

Iga Bednarczyk SP 38 , opiekun: Krystyna Piekarska

Maria Adamek SP 37, opiekun: Anna Byrska

Maciej Kuciński SP 37, opiekun: Alicja Tołwińska

Kacper Korzeń SP 28 , opiekun: Agata Konieczna

Oliwia Mazur SP 3, opiekun: Agata Trochimiak-Przewoźnik

Nadia Procner SP 3 , opiekun: Agata Trochimiak-Przewoźnik

Julia Maciejowska SP 37 , opiekun: Małgorzata Göttieh – Kucharska

Lilianna Górny SP 37 , opiekun: Agnieszka Katarzyna Byrska

Wiktoria Łusińska SP 3 , opiekun: Agata Trochimiak-Przewoźnik

Alicja Telec SP 32, opiekun: Iwona Nowak

Filip Peterek SP 37, opiekun: Danuta Niemczyk

Szymon Urbańczyk SP 25, opiekun: Sylwia Dubiel

Wiktoria Szczerbowska SP 4, opiekun: Beata Gilowska

Lena Leska SP 20, opiekun: Aleksandra Przybyłek

Szymon Wardas SP 1, opiekun: Maryla Szweda

Maksymilian Majdak SP 25, opiekun: Sylwia Dubiel

Edyta Nawieśniak SP 25, opiekun: Sylwia Dubiel

Paulina Miler SP 32, opiekun: Anna Miler

Szymon Miler SP 32, opiekun: Anna Miler

Malwina Markowska, Damian Zalewski, Sumira Waluś, Saimon Olearczyk SP 39, opiekun: Małgorzata Sowa