Przejdź do treści Przejdź do menu

WYNIKI KONKURSU "WIDOK Z MOJEGO OKNA-KOCHAM MOJE MIASTO"

16-11-2020 11:23

WYNIKI KONKURSU  PLASTYCZNEGO

"Widok z mojego okna – kocham moje miasto”

 

Na konkurs wpłynęły prace z  siedmiu placówek oświatowych.

W przedstawionych obrazach nasze miasto jest ciekawe, barwne i piękne.

 

W dniu 16 listopada 2020 roku jury w składzie:

Przewodnicząca - Małgorzata Szymonowicz

                              Maja Kuziemka

                              Katarzyna Sobolewska

dokonało wyboru prac zwracając uwagę na kreatywne ujęcie tematu, przekaz  obrazu, znajomość miasta Bielska-Białej – historii, architektury, przyrody.  

Ze względów formalnych (niezgodność z regulaminem) do konkursu nie zakwalifikowano 5 prac.

 

Wyniki konkursu:

NAGRODA SPECJALNA za oryginalność, pomysł i kreatywność  w pracy pt. "Uroki Bielska-Białej" 

Hanna Błażejewska Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

 Klasy I - III

I miejsce   -  Zofia Ziółkowska, Szkoła Podstawowa nr 1

I miejsce-Kamila Lejdy- Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

I miejsce- Aleksandra Szczęch- Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

II miejsce  -  Marlena Urbaniec, Ognisko Pracy Pozaszkolnej

II miejsce-Jaśmina Janiszewska- Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

II miejsce- Alicja Zoń-Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

II miejsce   -  Lidia Urbańczyk, Ognisko Pracy Pozaszkolnej 

III miejsce -  Edyta Jeż, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce   -  Weronika Labudda, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce-  Hanna Rakoczy-  Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

Wyróżnieniia: - Filip Mikłusiak, Szkoła Podstawowa nr

 - Aleksandra Rotowska, Szkoła Podstawowa 32

-Paulina Waligóra-  Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

-Julita Stanisławska-  Szkoła Podstawowa nr 20 w B-B

 

 Klasy IV - VI

 I miejsce   - Szymon Grela, Szkoła Podstawowa nr  25

II miejsce  -  Bartłomiej Konieczny, Szkoła Podstawowa 32

III miejsce -  Jagoda Treszczyńska, Ognisko Pracy Pozaszkolnej 

Wyróżnienie - Lena Jędrzejczyk, Szkoła Podstawowa 32

                     - Maria Grela

 

  Klasy VII - VIII

I miejsce   - Giada Wasilewska, Szkoła Podstawowa nr 25

                 - Sofia Vlajsevic, Oxford Primary School

II miejsce  - Natalia Marek, Szkoła Podstawowa nr 1

                 - Edyta Nawieśniak, Szkoła Podstawowa nr 25

III miejsce - Olga Śliwa, Szkoła Podstawowa nr 32

                  - Julia Huczek, Szkoła Podstawowa nr 1

Wyróżnienie - Maksymilian Majdak, Szkoła Podstawowa nr 25

                     - Kamila Nykiel, Szkoła Podstawowa 32