Zimowisko
19-02-2022 17:58
Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych.
W Ognisku na dzieci czekało mnóstwo atrakcji:
-wizyta w Bajce Pana Kleksa w Katowicach
-wyjazd do kina i Banialuki
-podskoki w Ninja Parku
-warszaty FLOJAMO
-samodzielny wypiek pizzy
-i wiele innych atrakcji






Mam kask, jestem bezpieczny
Sukces OPP w XIV Konkursie Plastycznym „Pocztówka...
Wernisaż wystawy prac tkackich
Wycieczka Koła Turystycznego do kina Helios oraz M...